Встановлення сучасних систем захисту та охорони

Політика конфіденційності

1. Хто оброблятиме Ваші персональні дані.

1.1. Власником та розпорядником персональних даних є сайт cctv.lviv.ua, персональні дані вказані на сторінці «Контакти» сайту cctv.lviv.ua.

2. З якою метою оброблятимуться персональні дані.

2.1. Метою обробки персональних даних є забезпечення якісного функціонування та удосконалення роботи сайту. Ми збираємо лише ту інформацію, яку ми вважаємо необхідною для досягнення цієї мети.

3. У який спосіб ми будемо отримувати Ваші персональні дані та в чому полягає їх обробка.

3.1. Ми отримуємо Ваші персональні дані за допомогою веб-технологій. Обробка включає в себе такі дії: збирання, реєстрація, накопичення, адаптування, використання, знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

4. Які персональні дані будуть оброблятись.

4.1. Інформація особистого порядку – це інформація, за допомогою якої можна ідентифікувати особу, зокрема це: прізвище, ім’я та по-батькові; адреса електронної пошти; номер мобільного телефону. Надання такої інформації здійснюється шляхом добровільного заповнення форми зворотного зв’язку тощо. Таке добровільне надання інформації особистого характеру включає в себе однозначну згоду (дозвіл) особи на обробку її персональних даних відповідно до норм Закону України «Про захист персональних даних» та умов цієї Політики конфіденційності шляхом проставлення особою відмітки про надання дозволу на обробку її персональних даних під час заповнення форми замовлення, форми зворотного зв’язку тощо.

4.2. Інформація не особистого порядку — це інформація, що не визначає Вас як особу. Наприклад, це інформація про тип Вашого браузера, ІР-адреса, URL попереднього сайту, який Ви відвідали, тощо. Сайт cctv.lviv.ua автоматично збирає деяку не особисту інформацію під час Вашого відвідування сайту. Така інформація може збиратись за допомогою таких веб-технологій:

5. Як довго ми утримуємо персональні дані.

5.1. Ми зберігаємо персональні дані так довго, як це необхідно для досягнення мети, задля якої ми збираємо ці дані за винятком, якщо іншого вимагає законодавство.

6. Посилання на інші сайти.

6.1. Якщо на якійсь із сторінок cctv.lviv.ua присутні посилання на інші сайти, то дана політика конфіденційності не поширюється на такі сайти.

7. Кому можуть бути передані персональні дані? З якою метою.

7.1. Веб-сайт не передає Вашу особисту інформацію іншим особам без законних підстав. Ми цінуємо Вашу довіру та створюємо умови для безпечного користування Веб-сайтом і захисту конфіденційності.

7.2. Ми зберігаємо за собою право надавати Вашу особисту інформацію третім особам, якщо ми вважатимемо, що це необхідно для:

8. Ваші права.

8.1. Ваші права згідно з чинним законодавством передбачають доступ до персональних даних, які ми опрацьовуємо щодо вас, право виправити, стерти або заблокувати такі персональні дані, а також право у будь-який час заборонити певні дії стосовно опрацювання цих даних. Для реалізації таких прав вам слід направити письмовий запит, на електронну пошту, що вказана на сторінці «Контакти» сайту. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права у сфері захисту персональних даних порушені, невідкладно повідомте нас про це.

9. Зміни до цього Положення

9.1. Власники сайту може у будь-який час вносити зміни до даної Політики конфіденційності. Якщо Ви продовжуватиме користуватися сайтом після внесення цих змін, це свідчитеме про прийняття Вами таких змін, та погодження нових або змінених умов даної Політики конфіденційності.

10. Застереження щодо віку.

Ми не здійснюємо обробку персональних даних неповнолітніх осіб. Якщо нам стане відомо, що особа, якій ще не виповнилося 18 років, надала нам свою особисту інформацію без згоди на те її батьків, ми вживатимемо заходів, щоб видалити таку інформацію.